MagicPlant GrowShop

Firma ünvanı :
Atlantis Botanik Hüseyin Ölekli 
Adres :
İncirköy mah. Tuğla Fabrikası sokak no 26/B Paşabahçe Beykoz İstanbul
Çalışma Saatleri :  

Hafta içi : 10:00 - 18:00

Cumartesi : 10:00 - 13:30
Pazar : Kapalı

Sitemizdeki fiyatlar, depomuzdan yapılan alımlarda da geçerlidir. 

GSM : 0542 293 74 44 

FAX :  0216 537 80 00   
TEL  :  0216 323 37 75    

Not:Yoğunluk sebebiyle her zaman telefon ile destek veremiyoruz.Telefon ile bize ulaşamadığınız durumlarda, lütfen mail ile iletişim kurunuz.  

Ürünlerimiz,ürünlerimiz hakkındaki sorularınız ve aklınıza takılan diğer herşey için email adresimiz :

destek@magicplant.net

Web sitemizle ilgili teknik konular ile sitemiz hakkındaki soru ve sorunlarınız için  :

webmaster@magicplant.net

Kayıtlı E-Posta Adresi (KEP) :


huseyin.olekli@hs01.kep.tr

MERSİS Numarası : 2242347899000011

Ticaret Sicil Numarası :  712293-0KURUMSAL KİMLİĞİMİZ


MagicPlant olarak botanik sektörü ile ilgili müşteri odaklı kişisel ve kurumsal müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kesintisiz hizmet vermekteyiz.
 
Vizyonumuz ;
Yeni ürünlerimizle müşterilerimize yeni ufuklar açmak, maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızın motivasyonlarını artırarak kariyer gelişimlerini desteklemektir.
Stratejik planlarımız doğrultusunda, yeni trendleri,durmaksızın gelişen ve değişen teknolojinin botanik sektöründeki kullanım alanlarını ve uygulamalarını Avrupa ve Amerikadaki çeşitli temsilciliklerimiz vasıtasıyla  sürekli takip etmekteyiz.İnanıyoruz ki, yeni ufuklar açabilmek, sadece ufkunu sürekli genişleten ve yaptığı işten zevk alan insanların gerçekleştirebileceği bir başarıdır.

Misyonumuz ;
Türkiyedeki amatör tarım faliyetlerini ve hobi yetiştiriciliğini canlandırmak, indoor ve outdoor yetiştiriciliğine yeni bir ivme kazandırmak ve arayıpta bulamadığınız ürünleri uygun fiyattan sizlere sunmaktır.
Bu gaye doğrultusunda, en yeni ürünleri ,en uygun fiyatlardan sizlere sunmanın gayreti içerisindeyiz.

NEDEN MAGICPLANT ?

Güçlü Stoğumuz ;

Sitemizde yer alan tüm ürünler stoklarımızda yüklü miktarda mevcuttur. Alacağınız ürünleri veya stok miktarını görmek isterseniz Beykoz’da bulunan depomuzu gelebilir ve geniş ürün stoğumuzdan istediğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Güçlü stok sayesinde ürünleri çok hızlı bir şekilde kargolayabilmekteyiz.

Garantimiz  ;


MagicPlant olarak , ithal ettiğimiz tüm ürünlerin arkasındayız. Herhangi bir problemden dolayı ürünü kullanamanız durumunda işinizin aksamaması adına MagicPlant size geçici olarak kullanabileceğiniz bir ürün verecek ve problemli ürünü adresinizden aldırarak servis işlemlerini başlatacaktır. İthal ettiğimiz tüm ürünler 1 sene boyunca MagicPlant tarafından garanti kapsamındadır. 

Markalı ve Orijinal Ürünlerimiz :

MagicPlant tarafından satılan tüm ürünler dünyaca kabul görmüş büyük üreticilerden veya tedarikçi firmalardan temin edilmektedir. Sitemizde satılan tüm ürünlerin markası ürün açıklamasında veya ürün başlığında yer almaktadır. Böylelikle ilgili ürünü satın almadan önce internet üzerinden kısa bişr araştırma yaparak ürün hakkındaki kullanıcı değerlendirmelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitemizde satılan tüm ürünler Avrupa ülkelerinden ve malzeme kalitesine ve ticari ahlakına güvendiğimiz saygın üreticilerden tedarik edilmektedir.

HAKKIMIZDA 


İndirimli Fiyatlar 

Firmamız tarafından ithal edilen ve Türkiye pazarına sunulan ürünlerin neredeyse tamamı -imkanlar çerçevesinde-Avrupa ve Amerikadaki satış fiyatları ile satılmaktadır.Türkiyeden temin edilen diğer tüm ürünlerde de en uygun fiyatlar yine firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Zamanında Gönderim 

Firmamız bünyesindeki ürünlerin bazıları stokta tutulurken bazı ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo veya internet üzerinden ulaştırılmaktadır.

Hafta içi ve Cumartesi günleri 16:00 dan önce vermiş olduğunuz siparişler, eğer seçtiğiniz ürünler stoklarımızda ise, aynı gün kargolanacaktır.16:00'dan sonra verilen siparişler ise, ertesi gün kargoya verilmektedir.Cumartesi 16:00'dan sonra verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargolanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti 


Gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerimizle kurmuş olduğumuz tüm iş akitlerinde, gözettiğimiz en önemli öğe "Müşteri Memnuniyeti " olmuştur.Bu temel prensip sayesinde , firmamız kısa süre içerisinde sektörde kendisini rakiplerinin önüne taşımayı başarmıştır.

Temel işimiz, tüm ürünlerimiz için, her zaman, her yerde, mükemmel hizmeti sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti,ekibimizin başarını belirler.Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır.Amacımız , müşterilerimiz ile uzun dönemli iş ortaklıkları kurmaktır.Bu ortaklık, her iki taraf için de uzun dönemli başarılar ile sonuçlanacaktır.

Müşteriler, pazar ve rakipler ile ilgili en iyi bilgiye sahibiz.Bu sayede, pazar standartlarını biz belirliyoruz.
Hem müşterilerimizin  hem de pazarın gereksinimleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Firmamız ,sürekli olarak yenilikçi fikir ve ürünlerle ön plana çıkan, sektöre yön veren,rakipleri tarafından sürekli olarak taklit edilen ve izlenilen bir gruptur.Bu başarının ardındaki en önemli unsur,müşterilerimizden aldığımız güç ve pozitif enerjidir.

Firmamızın temel stratejisi, daha fazla kar etmenin yollarını aramak değil, müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin nitelik ve niceliğini sürekli olarak arttırmaktır.

Stratejik hedeflerimize paralel olarak, Türkiye'de önemi yeterince anlaşılamamış olan indoor yetiştiriciliğini hak ettiği yere taşımak,ilgili malzemelerini sizlere en uygun fiyattan temin etmek, tüm sorularınızı detaylı olarak cevaplamak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için  alanında uzman ekibimizle aralıksız olarak çalışmaktayız.

Görüşleriniz bizim için değerlidir.Firmamız her tür öneri, eleştiri, tavsiye ve değerlendirmeye açıktır.

Firmamız, günümüzde işletmelerin yaşam anahtarının  " MÜŞTERİ ODAKLILIK " olduğunun farkındadır.

Bu ilkeye sadık kalarak, sizlerden gelen her soruyu özenle yanıtlamakta, her maili detaylı olarak cevaplamaktayız.

Aldığınız ürünün yanında, güleryüzlü hizmet ve alanında yeterli teknik donanıma sahip bir ekip de arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

300m2 lik depomuzdaki güçlü stok sayesinde ürünler kısa sürede kargolanmaktadır.

 magicplant growshop depo

magicplant growshop

magicplant

Eklendi
Product added to compare.